Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Nejlevnější internet na doma od Vodafone, T-mobile a O2. Nabídneme vám srovnání nejnižších nabídek!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Nejlevnější internet na doma od Vodafone, T-mobile a O2. Nabídneme vám srovnání nejnižších nabídek!
Nejlevnější internet na doma od Vodafone, T-mobile a O2. Nabídneme vám srovnání nejnižších nabídek!

Pořídit si připojení k internetu dnes není problém téměř nikde. Jenže pokud hledáte nejlevnější internet na doma, můžete se pohybovat v dost zajímavých číslech. A to ať už počítáme cenu nebo rychlost, kterou vám nejlevnější internet na doma nabídne.

Dnes se tedy zaměříme na to, jaký nejlevnější internet na doma můžete získat konkrétně od trojice mobilních operátorů Vodafone, T-mobile a O2. A dost možná vás, překvapí že i ten nejlevnější internet na doma v nabídce, vám dokáže nabídnout dost příjemné podmínky.

Vodafone namísto nejnižší ceny nabízí nejlepší rychlost

Zatím co u jiných operátorů najdete nabídky, které se snaží hrát právě na co nejnižší cenu, tak Vodafone ve své trojici tarifů rovnou nabízí dražší připojení s mnohem větší rychlostí. Ze standardní nabídky najdete nejlevnější internet na doma od Vodafone za 449 Kč měsíčně o rychlosti 150 megabitů.

Na nejlevnější internet jde rozhodně o dost rychlé připojení k internetu. Cena je ale přibližně o sto padesát korun vyšší a v této cenové kategorii tak najdete dost podobné připojení k internetu i u konkurence.

O2 Bronzový se vejde do tří stovek

Oproti tomu nejlevnější internetové připojení od O2 s podtitulem bronzový, se dá pořídit už za pouhých 299 Kč měsíčně. Nabídne ale opravdu základní rychlost. Ta startuje na dvaceti megabitech, což je dostatečná rychlost procházení webu a stahování menších dat, na multimédia v top kvalitě ale můžete zapomenout.

T-mobile je se stejnou nabídkou o pár korun dražší

T-mobile potom přichází se stejnou rychlostní dávkou, jakou vám nabízí i společnost O2. Dvacet megabitů stahování a dva megabity nahrávání ale dostanete za 302 Kč měsíčně. Tedy opravdu doslova o pár korun dráž, než u společnosti O2.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.