Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Nejlepší mezi T-mobile tarify pro podnikatele? Neomezeně 5G XL Business je jasnou volbou!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Nejlepší mezi T-mobile tarify pro podnikatele? Neomezeně 5G XL Business je jasnou volbou!
Nejlepší mezi T-mobile tarify pro podnikatele? Neomezeně 5G XL Business je jasnou volbou!

Mezi T-mobile tarify najdou to správné pro sebe i podnikatelé. Konkrétně tarif 5G XL Business je víceméně nejdražší mezi T-mobile tarify, ale obsahuje ohromnou spoustu výhod, které podnikatelé potřebují.

Mezi T-mobile tarify je už poměrně běžné, že narazíte na neomezené volání nebo SMS. Celkově se jedná o standard předplacených služeb nejen v nabídce T-mobile, ale plošně u operátorů v České republice. Neomezeně 5G XL Business vám ale nabídne ještě něco navíc a mezi tarify T-mobile vyčnívá nejen tím, že je schopný využívat nejmodernější síť pro mobilní data 5G.

Nejmodernější 5G síť pro rychlý internet

Nejlepší mezi T-mobile tarify již využívají 5G síť, se kterou vám neomezená data zajisté přijdou vhod. 5G je totiž celou řadou důležitých parametrů jako je rychlost připojení k internetu, nebo jeho odezva, schopná konkurovat do té doby mnohem častějším druhům připojení. Jako je například VDSL. S příchodem 5G sítě se tak přesouvá opravdu kvalitní internet přímo do vaší kapsy a můžete ho mít kdekoliv s sebou.

Užitečný dáreček navíc vždy potěší

Neomezené volání, SMS, dokonce i 5G internet je opravdu to nejlepší co mohou T-mobile tarify i tarify všeobecně nabídnout. Příjemnou výhodou pro podnikatelskou verzi 5G XL tarifu je ale také licence k originálnímu kancelářskému nástroji Office 365. Jedná se o kompletní kancelářský balíček v online prostředí, díky kterému můžete spravovat dokumenty, tabulky, prezentace či emaily odkudkoliv. Stačí vám jen připojení k internetu.

Jaké jsou podmínky?

Abyste si mohli pořídit tarif 5G XL Business, tak musíte být aktivním podnikatelem. Měsíční cena tohoto tarifu je 1 350 Kč. Získáte ale neomezené volání vnitrostátně, plus tisíc minut do zahraničí. Neomezená data v síti 5G a jako bonus slevu 5 000 Kč na pořízení nového telefonu.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.