Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Náročnost online televize pro slabší připojení může být problém

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Náročnost online televize pro slabší připojení může být problém
Náročnost online televize pro slabší připojení může být problém

Online televize přináší ohromné množství výhod. Konec kontinuálního vysílání, vysoká kvalita, efektivní dostupnost, multiplatformní přístup a mnohé další. Jenže zároveň musí mít také nějakou svojí slabší stránku.

Tou se může stát připojení k internetu, pomocí kterého televize bere veškerá data. A téma toho, jak zvolit ideální připojení, aby fungovala televize přes internet precizně, je jednou z velice důležitých otázek.

Kolik online televize může brát rychlosti?

Nedá se rozhodně říct, kolik rychlosti pobírá celkově. Důvodem totiž je, že se tato hodnota bude lišit podle toho na co koukáte. V některých případech se budou načítat i další data, jako jsou titulky a další doprovodné informace. Většinou ale online televize má velké rozdíly v odběrech proto, že je velký rozdíl mezi náročností klasických kanálů a kanálů, které naopak využívají FullHD vysílání.

Pro některé technologie není vhodná

Proto nejde jenom o rychlost, ale dokonce i samotná technologie připojení má co mluvit do toho, jestli bude vůbec online televize užitečná a hlavně stabilní. Pro připojení k internetu, která trpí špatnou stabilitou tak bude problémová. Typicky jde hlavně o vzduchem přenášená připojení s výjimkou v novém 5G, nebo starší DSL technologie.

Poskytovatelé už umí vše pohlídat

Díky svojí specifikaci je samotná televize přes internet většinou poskytovaná právě i samotnými poskytovateli běžného připojení k internetu a dalších telekomunikačních služeb. Často tak nabízejí rovnou kompletní balíčky. Jejich výhoda není jenom jednodušší fakturace a přehled nad tím, jak fungují, ale především ten fakt, že jsou technologicky koncipovány k co nejlepšímu výkonu. Vlastnosti a rychlost je tak naprosto zásadní výhodou, kterou dostanete za zvýhodněnou cenu.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.