Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Moje O2 je jednou z nejlepších samoobslužných administrací domácích operátorů

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Moje O2 je jednou z nejlepších samoobslužných administrací domácích operátorů

Moje O2 je samoobslužnou administrací, kterou nabízí stejnojmenná společnost O2. Celkově je považována za jednu z nejlépe postavených a nejvíce funkčních administrací, které poskytovatelé připojení k internetu a mobilních dat u nás provozují. Moje O2 je totiž velice jednoduchá a může ji využívat víceméně každý zákazník modrého operátora.

Jak moje O2 používat a případně jak se do něj registrovat, si popíšeme v dnešním krátkém článku.

Jak funguje registrace pro Moje O2?

Registrace do služby je velice jednoduchá. Stačí vám připojení k internetu a odkaz na stránku moje O2. je pak čistě na vás, jestli chcete užívat administraci čistě ve webovém prohlížeči, nebo chcete dokonce stáhnout aplikaci pro chytré telefony a užívat ji z vašeho chytrého zařízení.

Pro majitele tarifů a fixních smluv je většinou registrace kompletní už při podepisování smlouvy a na stránce jako takové vám bohatě stačí vyplnit přihlašovací údaje. Pokud potom vlastníte předplacenou SIM kartu a nemáte tak žádný fixní tarif, tak se můžete přihlásit pomocí čísla a jednorázového přihlášení přes SMS kód, nebo potom můžete rovněž bez jakýchkoliv omezení využít registrovaný účet. Volba aplikace je pak rozhodně příjemnějším a lehčím způsobem, jak s moje O2 zacházet v případě, že potřebujete pravidelně upravovat nastavení vašich služeb nebo tarify.

Moje O2 family pro správu celé skupiny

Moje O2 family je druh administrace, který slouží ke kompletnímu spravování skupiny čísel, které jsou v rámci tarifu zavedeny. Pochopitelně nemusíte tuto službu využívat jen pro svoji rodinu, ale i různé skupiny přátel a další mohou službu využívat. Administrace moje O2 family potom funguje jako správa jednotlivých věcí jako jsou mobilní data, volné minuty nebo SMS a další limity v rámci tarifu, které lze jednotlivým členům skupiny přiřazovat.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.