Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Moderní technologie zvyšují online bezpečnost každým dnem

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Moderní technologie zvyšují online bezpečnost každým dnem
Moderní technologie zvyšují online bezpečnost každým dnem

V rámci moderních technologií si všímáme hlavně toho, jak nám každodenní činnosti umožňují provozovat mnohem rychleji, pohodlněji a efektivněji. Vedle toho ale můžeme zapomenout také na ten fakt, že se zvyšuje také online bezpečnost v rámci internetových nástrojů.

Automatické filtry a další podobné služby dnes určují rozsah, který nám online bezpečnost dává, aniž bychom k ní aktivně přispívali. A tím dělají celý internet mnohem bezpečnější na denní bázi.

Aktivní filtry v prohlížečích

Dnes už moderní prohlížeče dokáží připojení k internetu udělat výrazně bezpečnější díky databázi stránek s podezřelým obsahem. Přitom online bezpečnost podporuje hlavně fakt, že prohlížeče evidují počty a četnost nahlášení konkrétních stránek. Díky tomu tak jak uživatelé, tak samotní vývojáři software napomáhají mnohem větší bezpečnosti.

Online bezpečnost díky hardwarovému firewall

Jedná se o specifickou věc, kterou obsahují kvalitní routery. Bez rozdílu v tom ohledu, jestli užíváte internet kabelem nebo bezdrátové připojení, může router pomocí svého vlastního firewall blokovat jakoukoliv nečekanou a podezřelou komunikaci ještě dříve, než bude vpuštěna do sítě. To tak může fungovat jako nejlepší prevence hlavně ve firmách, kde jsou standardně sdíleny disky a síťové prvky s citlivými daty.

Opravdu kvalitní antiviry

Dříve byl antivirus programem, který se sice doporučoval, ale neměl zas tak ohromné výsledky. To se ale nedá říct o dnešních antivirech, které dokáží zastat online bezpečnost na mnoha úrovních. Jednou z nejdůležitějších jsou přitom štíty, které během připojení k internetu automaticky fungují na mnoha úrovních. Sledují nejen samotný provoz na internetových stránkách, ale také stahování aktualizací na pozadí, poštovní klienty a mnohé další online kanály.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.