Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Méně známá, ale velice kvalitní internetová TV od T-mobile vás dost možná překvapí!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Méně známá, ale velice kvalitní internetová TV od T-mobile vás dost možná překvapí!

Internetová TV již není rozhodně žádný mladý nebo neznámý pojem. Internetová televize je naopak pro většinu lidí už standard a postupně tak veřejnost zjišťuje všechny výhody, které internetová TV oproti klasickému televiznímu vysílání má. Většina zákazníků v našich končinách ale zná především internet TV od O2.

Není ale zdaleka jediná internetová TV v republikové nabídce a dokonce máme možnost se podívat k přímé konkurenci. Tou je operátor T-mobile, jehož internetová TV vás možná dost pozitivně překvapí svojí výbornou nabídkou.

Vyrovnaná nabídka kanálů ve čtyřech tarifech

Čtyři tarify jsou tím, co zdobí internetovou televizi od T-mobile. Není to žádné závratné číslo, ale na rozdíl od O2 jsou všechny tarify dělány s poměrně vyšším počtem kanálů, což má v konečném důsledku dopad na to, že nebudete potřebovat žádné další přídavné balíčky.

Nabídka je dána dohromady do čtyř tarifních pásem. Najdete v nich nejen rozdílné počty kanálů, ale se vzrůstající cenou tarifu jsou pochopitelně běžnější také VIP a méně dostupné kanály, nebo i vyšší počet kanálů s vysíláním v parádní HD kvalitě.

Výborná cena a vstupní bonus

Všechny tarifní nabídky jsou u T-mobile o něco dražší, než je tomu u O2 TV. Nesmíme ale zapomenout na to, že internetová televize od T-mobile vám nabídne podstatně větší zábavu. Navíc první dva měsíce sledování máte možnost Internet TV využívat s příjemnou nováčkovskou slevou.

V rámci nejnižšího tarifu vám internetová TV nabídne rovnou neskromných 96 kanálů se vstupní cenou od 199 Kč. Následují potom tarify M a L ve kterých internetová TV nabízí mnohem příjemnějších 126 a 147 kanálů. Jako vrchol nabídky je internetová TV od T-mobile XL, která vám za vstupních 449 Kč nabízí rovnou 156 kanálů a 81 z nich dokonce v kvalitě HD.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.