Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Máte doma chytré spotřebiče a potřebujete stabilní připojení? Využijte jednu z těchto technologií!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Máte doma chytré spotřebiče a potřebujete stabilní připojení? Využijte jednu z těchto technologií!
Máte doma chytré spotřebiče a potřebujete stabilní připojení? Využijte jednu z těchto technologií!

Chytré domácnosti jsou v dnešní době už poměrně běžnou záležitostí. Minimálně spousta novostaveb disponuje vytápěním, nebo kontrolou otevření oken a dveří, které se dají jednoduše ovládat pomocí připojení k internetu z jakéhokoliv mobilního zařízení.

Zatím co u sebe ale máte mobilní připojení, které jen málokdy není zcela dostupné, tak v domácnosti pevný internet může zkrátka přestat fungovat. U některých technologií je šance na to, že bude počet výpadků větší, u některých je zase taková šance minimální. V rámci dnešního článku vám tak doporučíme takové technologie, kde je tato šance opravdu velice malá.

Nejlepší připojení současnosti je optický internet

Pokud chcete opravdu připojení, které je po všech ohledech na současné technické špičce, tak budete určitě vyhledávat připojení k internetu pomocí optického kabelu. Optický kabel je aktuálně opravdu nejlepší možností, jak získat pevné připojení do domácnosti. Specifické je tím, že má menší dostupnost, založenou na tom, že je rozšiřování optické sítě poměrně náročné a zároveň nákladné.

V rámci optické sítě ale můžete počítat s vysokými rychlostmi, přičemž je stabilita připojení k internetu na maximální úrovni, a výpadky jsou zde naprostou vzácností. Mimo toho není optický internet, jakkoliv omezený podmínkami jako jsou teplotní podmínky nebo počasí.

VDSL jako nejrozšířenější připojení u nás

Jak již bylo zmíněno, tak je připojení k internetu pomocí optického kabelu málo dostupné. Pravým opakem je ale VDSL internet, který je naopak široce přístupný víceméně ve všech obydlených částech republiky. Lehkou nevýhodou tohoto druhu připojení může být fakt, že je zcela asynchronní. To znamená, že má menší rychlost odesílání dat než rychlost jejich přijímání. Zároveň je ale vysoce spolehlivá a nabízí uspokojivé rychlosti připojení.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.