Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Který operátor v současnosti nabídne nejlepší pokrytí pro 5G internet?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Který operátor v současnosti nabídne nejlepší pokrytí pro 5G internet?
Který operátor v současnosti nabídne nejlepší pokrytí pro 5G internet?

Dlouho se čekalo na ten moment, kdy bude 5G internet plně přístupný také v České republice. Druh internetového připojení, které vám dokáže přes bezdrátovou technologii přinést rychlosti a stabilitu srovnatelnou s pevnými druhy připojení k internetu. Asi tak by se internet 5G dal nejlépe popsat bez jakýchkoliv skrupulí.

Ačkoliv už nabízí 5G internet víceméně každý větší operátor a poskytovatel připojení k internetu v České republice, tak bohužel internet 5G není zdaleka dostupný všude. A právě na jeho dostupnost se zaměříme v dnešním článku. Respektive hlavně na ty, kteří nabízí nejlepší výkon.

Byl první, ale zatím se moc nerozrůstá

Konkrétně se bavíme o společnosti O2. Právě O2 byla společnosti, která jako první začala 5G v České republice testovat na řadě svých hotspotů. Většinu z nich najdete v Praze nebo v některých městech středních Čech, například v Kladně. Jenže od té doby se bohužel příliš neposunula dál.

Opravdu bychom křivdili v moment, kdybychom řekli, že společnost O2 nemá zájem rozšiřovat připojení k internetu pomocí technologie 5G. Stále ji totiž rozšiřuje, ale bohužel ne vysokým tempem. V současnosti si užije 5G internet jen několik největších měst v České republice.

Oproti tomu Vodafone běží sprintem

Konkurent v podobě Vodafone ale naopak razí 5G jako svojí hlavní cestu. Nabídne vám tak už možnost využívat připojení k internetu touto technologií ve všech krajských městech v republice. V celé řadě dalších měst, především větších, potom najdete alespoň částečné pokrytí technologií 5G. V letošním roce se podle prodejních informací ale plánuje dokonce pokrytí až více než sedmdesáti procent plochy celé republiky. Tím by se zajisté Vodafone udržet na současné pozici, která mu aktuálně zaručuje pozici nejlepšího poskytovatele 5G u nás.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.