Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Konec sledování na jednom místě. Přenosná TV přináší nové možnosti

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Konec sledování na jednom místě. Přenosná TV přináší nové možnosti
Konec sledování na jednom místě. Přenosná TV přináší nové možnosti

Přenosná TV je jednou z největších domén, kterou nám přináší televize přes internet jako tako technologie. Díky jejímu provedení už není nutné sedět jenom doma u televize v konkrétní místnosti, ale opravdu si ji můžeme užívat na mnoha zařízeních.

Pro mnohé ale může být překvapením, kolik zařízení nakonec dokáže přenosná TV obsáhnout. A dnes se podíváme na vše, co by vás v tomto ohledu mohlo zajímat.

Od telefonů po televize

Úžasné je, že přenosná TV je technologicky schopná fungovat opravdu kdekoliv od telefonu v kapse, až po velkoplošné televizory. Všechno vychází jenom z podmínky, že musí dané zařízení zvládat zpracovat připojení k internetu, které je základním zdrojem celého vysílání. Z toho důvodu je tak pro spoustu zařízení otevřená možnost sledovat televizi doma, na cestách, na zahradě i kdekoliv jinde.

Široká podpora od poskytovatelů

Velice často vám přitom poskytovatelé dají rovnou dvě možnosti, jak přenosná TV může fungovat. Jednou jsou přímo internetové prohlížeče, kde televize přes internet funguje bez nutnosti jakékoliv instalace. Pro výkon i možnosti je ale mnohem lepší využívat aplikací. Ty jsou plošně dostupné nejen pro televizory, ale dokonce také pro počítače nebo v rámci Google Play a Apple Store jsou ke stažení přes připojení k internetu i na přenosná zařízení.

Limity, které přenosná TV má

Pochopitelně se ale mohou ukázat občas limity. Hlavním limitem je většinou problematika zastaralých zařízeních. Je možné, že starší zařízení nebudou podporována, protože se už ani nevyplatí udržovat software televize přes internet na starší platformy. Druhou možností je potom samotné omezení od poskytovatele. Kupříkladu O2 limituje pro konkrétní tarify také počet zařízeních, které mohou přenosná TV sledovat najednou.

 

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.