Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Jakou rychlost připojení k internetu potřebují hráči pro pořádnou jízdu?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Jakou rychlost připojení k internetu potřebují hráči pro pořádnou jízdu?
Jakou rychlost připojení k internetu potřebují hráči pro pořádnou jízdu?

Pro některé uživatele je rychlost připojení k internetu příjemný bonus, ale víceméně si dokonale vystačí i s tou nejjednodušší a nejzákladnější rychlostí. Do této skupiny uživatelů ale rozhodně nepatří hráči počítačových her.

Pro hráče počítačových her je rychlost připojení k internetu rozhodně jednou z věcí, které jsou pro hry v režimu pro více hráčů extrémně důležité. Dnes se přitom podíváme, jaké hodnoty by přitom měly hráčům bohatě stačit.

Nečekejte nejmenší možné hodnoty

Standardně uvádí většina her, že by rychlost připojení k internetu měla být alespoň na sto megabitech. Jenže takové připojení k internetu je opravdu jenom naprostý základ, který stačí pro hratelnost na určité úrovni. Nestačí to už ale ani zdaleka k tomu, abyste si mohli užít pořádnou a ničím nerušenou zábavu. Pro takovou už počítejte s rychlostí kolem 320 a více megabitů.

Rychlost připojení k internetu není vše

Rozhodně je ale důležité zmínit také to, že samotná rychlost připojení k internetu není zdaleka vše. Do značné míry dokonce není ani nejdůležitější. Mnohem důležitější je hodnota ping neboli odezva vašeho připojení k internetu. Tato hodnota měřená v milisekundách, udává rychlost komunikace se vzdáleným serverem. A přesně proto je extrémně zásadní.

Velké změny mezi technologiemi

Jsou technologie, které vás dokáží zajistit i pro hraní nejnáročnějších her, ale i takové, které na to naopak nestačí. Typicky je problém mít stabilní připojení, pokud máte internet vzduchem. Zcela naopak standardní internet kabelem už dokáže nabídnout mnohem větší výhody. Vrcholnou technologií jsou v současnosti hlavně optické kabely a připojení, které přes ně funguje. Rozhodně ale nepatří mezi všeobecně nejdostupnější technologie připojení k internetu u nás.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.