Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Jaké televizní programy vám nabídne Zlatá O2 TV bez rozšiřujících balíčků?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Jaké televizní programy vám nabídne Zlatá O2 TV bez rozšiřujících balíčků?
Jaké televizní programy vám nabídne Zlatá O2 TV bez rozšiřujících balíčků?

Koukat na stále stejné televizní programy časem může spoustu lidí omrzet. Je proto výhodou mít pořádný rozsah a televizní programy v rámci poskytovaných služeb mít minimálně v desítkách zajímavých možností. Televize od O2 ve formátu zlatá vám nabízí přes sto kanálů, přičemž televizní programy dokážou nadchnout opravdu kohokoliv.

Pro děti, přes milovníky přírody a faktů, po filmové a seriálové nadšence až ke sportovcům, dokáže nabídnout televize od O2 špičkové televizní programy. A to kompletně jen v základní nabídce, bez jakýchkoliv balíčků, které vám mimochodem mohou přinést další zajímavé televizní programy.

136 kanálů a rovnou 61 kousků v HD kvalitě

Nejdříve se ale trošku podíváme na zoubek službě od O2 s názvem Zlatá O2 TV. Jedná se o nejvyšší třídu balíčků televizního vysílání od O2. V základní nabídce najdete celkem 136 kanálů, které obsahují jak všeobecné kanály, tak i velice populární výběr různých tematických kanálů a vysílání.

Přitom si můžete více než šedesát kanálů vychutnat v kvalitě HD. Celá tato služba se dá pořídit samostatně i ve výhodném balíčku k připojení k internetu. Cena za takovou spoustu zábavy přitom startuje už na 449 Kč a další televizní programy je možnost přikoupit v doplňkových tematických balíčcích.

Ty nejlepší televizní programy každého žánru

Celá televize od O2 s podtitulem zlatá už rozhodně nešetří na exklusivitě a ve výběru tak máte možnost sledovat víceméně to nejlepší, co vám dokáže každý jednotlivý žánr nabídnout. Jako pomyslná ozdoba je tady možnost sledovat v rámci balíčku také všechny kanály HBO, které jsou právem považovány nejen za filmovou, ale především špičkovou seriálovou produkci. Nechybí pochopitelně ani celá řada dalších zajímavých kanálů jako National Geographic, Discovery Channel, MTV nebo Nova a Eurosport.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.