Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Jaké tarify mohou být vhodné pro seniory? Poradíme několik možností!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Jaké tarify mohou být vhodné pro seniory? Poradíme několik možností!
Jaké tarify mohou být vhodné pro seniory? Poradíme několik možností!

Tarify pro seniory jsou zajímavou možností, jak získat svým příbuzným velice kvalitní tarif, který ale přitom bude obsahovat jen to co je potřeba a bude stát minimum peněz. Ačkoliv se tady nesnaží nikdo o šetření, tak jsou už jen díky obsahu tarify pro seniory jednou z nejlevnějších variant.

Jenže také mezi tarify pro seniory můžeme občas najít poměrně dost velké rozdíly v cenách a v tom, co uvnitř tarifu nakonec najdete. A proto se dnes podíváme na to, jaké mobilní tarify cílící na seniory mohou být těmi nejzajímavějšími v poměru ceny a kvality.

Skvělé tarify pro seniory od Vodafone

Společnost Vodafone je jednou z těch, které v rámci nabídky tarifů dokázali nabídnout právě seniorům opravdu zajímavé možnosti. Zásadní změnou oproti ostatním je, že některé základní mobilní tarify dokáže Vodafone nabídnout za zvýhodněnou cenu všem seniorům přes 60 let.

Díky tomu tak můžete využívat tarify pro seniory tak, abyste získali dostatek minut a dat, aniž byste platili hodně. V ceně do 300 Kč například můžete zajistit tarif s 3Gb internetu a 240 minutami volání. A za obyčejných 75 Kč měsíčně navíc můžete mít neomezené volání v rámci operátora zdarma.

Jinde je to jen na vašem hledání

A bohužel musíme podotknout, že je zároveň Vodafone také tím jediným českým operátorem, který nabízí přímo mobilní tarify pro seniory. Zcela naopak ostatní operátoři takovou volbu nemají. Jenže můžete zde najít i tak zajímavé tarifní nabídky, které jsou využitelné právě také pro seniory. Příkladem mohou být ty nejzákladnější tarify. U společnosti O2 je najdete především od obchodními názvy O2 Neo, nebo u T-mobile můžete vyhledávat mezi tarify „stále online“. Vše je tak pouze na tom, jaké parametry tarifu využije pravidelně právě konkrétní senior.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.