Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Jaké společnosti vám dokáží nabídnout výhodné a kvalitní televize přes internet?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Jaké společnosti vám dokáží nabídnout výhodné a kvalitní televize přes internet?
Jaké společnosti vám dokáží nabídnout výhodné a kvalitní televize přes internet?

Přemýšlíte nad tím, že se rozhodnete k přechodu z digitální televize na televizi přes internet? V takovém případě vás čeká poměrně nelehká úloha, která začíná od výběru poskytovatelů. Největší poskytovatelé jsou u nás většinou spojeni i s mobilními operátory, takže televize přes internet rozhodně není jejich jedinou aktivitou.

Každá společnost se ale rozhodla přistoupit k tématu trošku jinak. My se dnes přitom podíváme na společnosti O2 a T-mobile, které televize přes internet nabízejí velkému publiku, ale každá firma přitom má trochu jinou politiku.

Televize přes internet od T-mobile

Pokud se podíváme na T-mobile, tak se seznámíme s poměrně velkým množstvím základních tarifů, které nám internetová televize nabízí. Většinou se přitom budeme setkávat s dvojicí parametrů. Na jedné straně bude parametrem celkový počet kanálů, který je rozdílný u každého tarifu. Přitom se u jednotlivých tarifů také objevuje televize přes internet s odlišnou kvalitou.

Pokud volíme dražší tarify, tak je zde velké množství kanálů v HD, které mohou být náročnější na připojení k internetu, ale rozhodně znamenají mnohem kvalitnější podívanou.

O2 na to jde trochu jinak

Na druhé straně je pak tady televize přes internet od O2. Ta je nejspíše nejsilnější značkou na našem trhu z mnoha důvodů. Základní tarify tady standardně najdeme jenom tři. Ale naopak O2 staví kvality, které internetová televize má, na velkém množství rozšiřujících balíčků.

Jednotlivé balíčky mají přitom výhody v tom, že každý má svoje jasné téma. Milovníci seriálů, filmů, dokumentů, sportu a dalších žánrů tak mohou rozšířit základní tarify přesně podle chuti. Mimo toho internetová televize od O2 nabízí i celou řadu exklusivních kanálů, především potom sportovních licencovaných přenosů.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.