Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Jaké parametry musí splňovat kvalitní internet pro hráče?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Jaké parametry musí splňovat kvalitní internet pro hráče?
Jaké parametry musí splňovat kvalitní internet pro hráče?

Internet pro hráče sice není žádnou speciální variantou připojení nebo konkrétní nabídkou společností, ale rozhodně je jednou z těch příležitostí, kdy se vyplatí mít opravdu silný internet. Přitom některé hodnoty mohou být mnohem důležitější než jiné, leč se to na první pohled nemusí zdát.

My se tak dnes podíváme na internet pro hráče trošičku podrobněji. A to především z toho hlediska, které parametry jsou opravdu zásadní a dokáží hodně ovlivnit kvalitu vašeho herního zážitku.

Jaká rychlost připojení dostačuje?

Základním parametrem je rozhodně rychlost připojení k internetu jako taková. Abyste měli opravdu kvalitní herní zážitek, tak byste měli počítat s rychlostí kolem alespoň dvou set megabitů. Menší rychlosti nemusí vždycky nabídnout ideální výkon. Zásadní ale je, že rychlost více ovlivňuje služby aktualizací a podobných funkcí, než samotnou hru, která používá opravdu drobné objemy dat.

Internet pro hráče a stabilita na prvním místě

Zcela naopak stabilita je tím, co internet pro hráče nutně potřebuje. Ve hře se používá ping, díky kterému zjistíme, jak naše internetové připojení pracuje. Například bezdrátový internet bude mít vysoké hodnoty a k tomu bude ping i dost vyskakovat.

Pokud bychom použili klasické měření rychlosti internetu, tak místo ping najdeme jitter. Což je hodnota, která nám měří rozsah kolísání rychlosti. Čím menší tak je, tím lepší je stabilita.

Dost rozhoduje samotná technologie

Pokud bychom se rozhodovali o tom, jaký internet je nejlepší. Tak musíme brát v potaz už výhody technologií. VDSL internet nám například vždy nabídne větší rychlost a stabilitu než bezdrátový internet. Naopak bezdrátový zase dodává horší vlastnosti za cenu velké mobility. Pro každého je tak zásadní to, abychom dokázali vybrat internet pro hráče podle toho, jaké mohou mít odlišní lidé priority.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.