Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Jaké nejpopulárnější sazby vám dnešní poskytovatelé internetu nabízejí?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Jaké nejpopulárnější sazby vám dnešní poskytovatelé internetu nabízejí?

Poskytovatelé internetu jsou na dnešním trhu opravdu na každém rohu. K dispozici jsou někteří poskytovatelé internetu, kteří fungují víceméně jako celorepublikoví giganti. Patří sem i taková jako je Vodafone, O2 či UPC. Mezi poskytovatele internetu se ale řadí i menší oblastní poskytovatelé internetu jako může být Wolfnet, Airwaynet nebo Sauron.

V dnešním článku se ale budeme věnovat právě těm velkým poskytovatelům internetu a koukneme se na to, jaké konkrétní tarify z nabídky poskytovatelé internetu mohou zhodnotit jako nejpopulárnější.

Jaký tarif je nejpopulárnější od giganta UPC?

Jakmile se řekne poskytovatelé internetu v České republice, tak se většině lidí jako první vybaví práce společnost UPC. Největší poskytovatel připojení k internetu u nás se před několika měsíci přestěhoval pod křídla německého giganta Vodafone, čímž začala jeho nová éra.

S veškerou upřímností se ale v žádném případě nedá říct, že by šlo o krok zpět. Naopak UPC dokázalo spoustu svých much a problémů zlepšit a kompletně vyřešit. Nejoblíbenějším tarifem u UPC ale zůstává stále tarif tří set megabitů, který je všeobecně považovaný na zlatou střední cestu v poměru ceny a výkonu připojení k internetu.

Jaké nejoblíbenější tarify mají telekomunikační poskytovatelé internetu?

Velkou část trhu a spoustu připojení k internetu u nás zastávají telekomunikační společnosti. Konkrétně společnosti jako je Vodafone, O2 a T-mobile mají pod svými křídly statisíce zákazníků, kteří užívají nejen mobilních služeb, ale i samotného připojení. I tady platí velice podobné ceny a tarify a není tak divu, že také u mobilních operátorů se jako nejoblíbenější druh připojení k internetu stále považuje dvou set padesáti megabitový tarif. V mnoha případech je i výrazně levnější, než jeho tří stovkový konkurent.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.