Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Jaké máte možnosti, pokud je dostupnost pevného připojení špatná?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Jaké máte možnosti, pokud je dostupnost pevného připojení špatná?
Jaké máte možnosti, pokud je dostupnost pevného připojení špatná?

Ačkoliv žijeme v době, kdy konektivita dosahuje největších historických rozměrů, tak pevné připojení nemusíme mít vždycky k dispozici tam, kde potřebujeme. Pokud žijeme v městech a větších obcích, tak pevné připojení standardně není problém sehnat, ale kupříkladu chalupy a rekreační zóny již pevné připojení většinou nedokáží nabídnout.

V moment, kdy nemáte k dispozici pevné připojení, ale potřebujete přitom neomezeně pracovat či bavit se, se vám najednou zmenšuje množství možností. jenže tu jsou i takové možnosti, které rozhodně můžete užívat i pokud pevné připojení k internetu není k dispozici.

Bezdrátové připojení k internetu

Jedná se o druh připojení, které rozhodně nabídne dostatek zábavy a možností. standardní bezdrátové připojení k internetu většinou nenabídne takové hodnoty jako pevné připojení, protože je technologie i dost pomalejší a v některých případech i méně stabilní. Je ale velice dobrou alternativou, pokud pevné připojení není k dispozici.

Je tady ale několik podmínek, které musíte rozhodně splnit, pokud chcete bezdrátové připojení používat. Nejdůležitější je, že musíte mít přímý kontakt s vysílačem poskytovatele. Vždycky jsou na výškových bodech, jako jsou komíny a vysoké stavby.

Přenosný mobilní internet

Další možností je přenosný mobilní internet. Ačkoliv do nedávna bychom měli problémy s datovými limity, tak jsou už moderní tarify nastaveny na neomezená data. Přenosný mobilní internet funguje přes specializovanou SIM kartu. Ta si rozumí se všemi druhy zařízení, které SIM karty umí používat. Například pro notebooky to ale může být problémem, přes který sami neprojdou. Naštěstí se ale vyrábějí speciální adaptéry do USB, přes které není sebemenší problém SIM kartu kdykoliv připojit k zařízením bez slotu na SIM.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.