Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Jak moc se lidí ADSL rychlost od modernějšího VDSL připojení?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Jak moc se lidí ADSL rychlost od modernějšího VDSL připojení?

ADSL připojení k internetu je jednou z nejpoužívanějších technologií u nás. ADSL rychlost má ale v mnoha ohledech svoje nedostatky a zároveň ADSL rychlost nabízí oproti ostatním technologiím nepřehlédnutelné výhody. ADSL je velice stabilní, ale v mnoha technologických aspektech ovlivněné a limitované připojení.

Jakmile pak přijde na scénu modernější technologie VDSL, tak ADSL rychlost už nemusí představovat tak zajímavou nabídku. I tak je ale připojení k internetu technologií ADSL velice častou a plošně zastoupenou variantou připojení. Dnes si vysvětlíme, v čem může být VDSL lepší, ale zároveň i výhody, které daleko přesahují limity jenž má ADSL rychlost technologicky stanovené.

ADSL rychlost je první a poslední nevýhodou tohoto připojení

Začneme velice oblíbeným připojením pomocí ADSL. ADSL připojení k internetu je hojně zastoupenou technologií u nás už celou řadu let. Její hlavní výhodou je široká dostupnost, protože ADSL síť zasahuje víceméně do jakéhokoliv možného koutu republiky. Celá ADSL síť je navíc postavena na velice schopné a jednoduché technologii. Ta svým uživatelům sice nabízí limity, které ADSL rychlost pocítí nejvíce, ale zároveň nabízí i ohromné výhody.

Tou nejzásadnější je, že je připojení ADSL velice stabilní. Výpadky u něj budete hledat jen velice těžko a zároveň není nijak závislé na okolních podmínkách a počasí. ADSL rychlost tak není zrovna největší, ale rozhodně patří dodnes mezi nejstabilnější varianty připojení k internetu.

Jaké výhody nabízí VDSL připojení?

Připojení k internetu pomocí VDSL je modernější technologií, která je postavena na stejném principu jako již zmíněné ADSL. Je ale schopná dosahovat podstatně vyšších rychlostí a především zde neplatí zajeté pravidlo o odlišné rychlost stahování a nahrávání, které je technologicky „vnucené“ ADSL připojení.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.