Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Jak funguje Internet TV a proč je tak moc oblíbená?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Jak funguje Internet TV a proč je tak moc oblíbená?
Jak funguje Internet TV a proč je tak moc oblíbená?

Internet TV je jednou z nejoblíbenějších služeb, které v posledních letech poskytovatelé multimediálních služeb a připojení k internetu poskytují. Je to dáno tím, že internet TV řeší spoustu nepříjemných problémů, které se do té doby u televizního vysílání řešily. Nemusíte řešit žádnou sílu signálu, žádné prohledávání kanálů a zjišťování satelitů.

Internetová televize je naprosto jednoduchá a uživatelsky se jedná o bezchybnou variantu, jak si užívat televizního vysílání kdykoliv a kdekoliv. Navíc pro internet TV mluví vysoká kvalita vysílání a příjemná cena, které se jinak u standardní televize vyhledává jen velice těžko.

Jak vůbec Internet TV funguje?

Funkce televize přes internet je velice jednoduchá. IPTV, jak se jí také říká, se vysílá pouze pomocí připojení k internetu. Nepotřebujete tak už žádné set-top boxy, přijímače a ani žádné zdlouhavé nastavování připojení.

Vše za váš zařídí buď online portály, jako například O2 TV v prohlížeči, nebo můžete využívat chytrých aplikací pro počítače, telefony a přenosná zařízení a dokonce také pro moderní chytré televizory. Ty vám usnadní ještě více práce a na vás jen zůstává kliknout a sledovat.

Široký výběr kvalitních kanálů za dobrou cenu

Všichni poskytovatelé vám nabídnou internet TV v poměrně zajímavém množství základních tarifů a rozšiřujících balíčků. Máte tak unikátní šanci si postavit přehled kanálů přesně podle vašeho přání a nemusíte platit za zbytečné nepoužívané kanály, jak tomu bývalo u standardní televize.

Další výhodou je, že většina poskytovatelů zároveň zprostředkovává také připojení k internetu nebo telekomunikační služby jako mobilní tarify. Vždy dostanete do ruky sdružené vyúčtování, ve kterém dostanete v rámci jedné částky a jedné platby veškeré služby bez problémů k dispozici.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.