Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Internet TV od Vodafone? Horizon je výbornou internetovou televizí se super vlastnostmi!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Internet TV od Vodafone? Horizon je výbornou internetovou televizí se super vlastnostmi!

Snad nikoho nemohlo minout, že před několika měsíc společnost Vodafone skoupila největšího poskytovatele internetu u nás UPC. Mimo připojení k internetu ale získala také Internet TV, kterou UPC nabízí. Aplikace Horizon je výbornou Internet TV, která vám dává celé desítky možností sledování pořadů živě i v ohromné databázi již dříve vysílaných.

Dnes si řekneme, proč je Horizon Internet TV rozhodně dobrou volbou a co od Internet TV v podání Vodafone můžete očekávat oproti konkurenci.

Výborná aplikace pro Internet TV, která ale občas dokáže zlobit

Na Horizon Internet TV má spousta lidí dost rozdílný názor. Jako internetová televize rozhodně má Horizon ohromný potenciál, který ale zabíjí ve spoustě chyb co se pravidelně na kvalitě připojení projevují. Někdy je aplikace opravdu pomalá, mnohdy i spousta kanálů vypadává a nejde spustit. Důležitým aspektem v tomhle případě může být například právě odkoupení firmou Vodafone, který rozhodně dává internet TV vyšší pozornost, než původně samotné UPC.

Přídavné balíčky ano, ale jen za určitých podmínek!

Zde spousta zákazníků bohužel může narazit. Jakmile máte základní připojení, tak k němu máte rovněž i televizi. Internet TV v podobě Horizon Go si potom můžete za stokorunu přikoupit. Jenže pokud budete chtít další specifické balíčky, tak vám základní TV tarif rozhodně nestačí. Musíte mít některý z pokročilých tarifů, abyste získali možnost využívat další balíčky a rozšířit tak počet kanálů.

Internet TV se tak může na první pohled pořádně prodražit, ale musíme uznat, že má Vodafone téměř bezkonkurenční nabídku balíčků v ohledu cen. Přídavné balíčky totiž běžně seženete za cenu jen několika desítek korun díky čemuž se opravdu nemusíte bát, že by internetová televize stála stokoruny zbytečných investic každý měsíc.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.