Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Internet na doma pro náročné i pro občasné užívání. Jak vybrat správnou rychlost připojení?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Internet na doma pro náročné i pro občasné užívání. Jak vybrat správnou rychlost připojení?
Internet na doma pro náročné i pro občasné užívání. Jak vybrat správnou rychlost připojení?

Základní parametr, který vás zajímá když vybíráte internet na doma je jeho rychlost. Od toho se pak odvíjí také odlišná cena, kdy vás může levný internet na doma přijít na méně než čtyři sta korun, na opačném pólu pak internet na doma může stát i více, než tisícovku.

Je tak ideální si uvědomit, na co všechno budete internet na doma používat a podle toho určit cenu, abyste došli ideálního poměru ceny a výkonu. My si dnes ukážeme příklad na několika různých rychlostech a pro co všechno takový internet dokonale postačí.

Základní internet na doma od 50 megabitů

Jakmile počítáte rychlost připojení k internetu v desítkách megabitů, tak rozhodně neočekávejte žádné ohromné zázraky. Určitě vám bude připojení stačit na kvalitní prohlížení webových stránek a sledování jednoduchých multimédií. Při těžším užívání vám ale takové připojení k internetu stačit nebude. Ideální je tak například pro seniory, nebo na chalupu.

250Mb/s je současný standard

Pokud chcete standardní internet na doma, tak je to dnes přibližně 250Mb/s. Dokonale už vystačí na kompletní zábavu nejen pro jedince i rodinu. Sledování multimédií i ve vysokém rozlišení už není problém, ale můžete narazit na limity připojení k internetu. Jedním z nich může být hodně připojených zařízení v rodinách, nebo současné užívání televize přes internet a připojení jako takového.

Jste nároční? Máte k dispozici gigabitové připojení!

Pro náročné je tady připojení k internetu, které je v naprosto jiných číslech. Gigabitové připojení už vám nabídne dostatek rychlosti a stability pro všechny online úkoly od zábavy, přes běžné užívání až k práci a hraní počítačových her. S gigabitovým připojením tak nemusíte mít sebemenší obavy o to, že byste narazily na limity svého pevného připojení k internetu.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.