Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Internet HD od O2 nabídne výborné připojení opravdu každému

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Internet HD od O2 nabídne výborné připojení opravdu každému

Internet HD je nové označení pro připojení k internetu, které nabízí společnost O2. HD je zkratkou vysoké kvality a samotný Internet HD je spojený s tím, že dané připojení umožňuje rychlé sledování videí a streamů ve vysoké kvalitě bez obtíží.

Tento opravdu zajímavý krok od společnosti O2 rozhodně napomáhá veřejnosti, která není příliš technologicky založená. Zatím co rychlostní limity připojení k internetu jako takové většinou nic neprozradí, tak název Internet HD reprezentuje základní dovednosti tohoto připojení. My se dnes podíváme na dvojici tarifů společnosti O2. A to na internetové připojení Internet HD v podobě zlaté a diamantové varianty.

Internet HD ve verzi zlatá jako dokonalá „střední cesta“

Spousta lidí má lehký blok utrácet vyšší částky za opravdu nejrychlejší dostupné připojení k internetu a hledá tak možnost využít zlaté střední cesty. Tou zlatou střední cestou může být Internet HD od O2, který má symbolicky přídomek zlatý.

Jedná se o připojení, které se vejde do standardní ceny 499 Kč za měsíční užívání. Nabídne vám přitom sto megabitovou rychlost stahování a rovnou deseti megabitovou rychlost nahrávání. Dostatek pro naprosto plynulé sledování multimédií i hraní počítačových her. A to vše při rozumné ceně.

Pro opravdu náročné je tu diamantová varianta

Někteří náročnější klienti, především pak profesionální pracovníci z domova nebo hráči online her, tlačí na co největší rychlosti. Co byste řekli na jeden gigabit a dokonce pod tisíc korun? Připojení k internetu Platinové od O2 vám totiž nabídne gigabitovou rychlost stahování a výborných sto megabitů nahrávání. Cena je přitom naprosto neuvěřitelná. 699 Korun měsíčně. Za nárůst ceny přibližně třicet procent máte možnost svoje rychlosti zdesetinásobit. No nestojí to za vyzkoušení?

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.