Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Hledáte pevný internet do domácnosti? VDSL je stále nejužívanější možností!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Hledáte pevný internet do domácnosti? VDSL je stále nejužívanější možností!
Hledáte pevný internet do domácnosti? VDSL je stále nejužívanější možností!

Pevný internet v domácnosti lze v dnešní době pořídit v celé řadě možností. Mimo toho, že pevný internet může disponovat celou řadou kapacit a limitů rychlostí stahování a nahrávání, tak můžete standardně také vybírat technologii, přes kterou je pevný internet realizovaný.

K dispozici máme celou řadu možností, přičemž tou nejlepší je pevný internet přes optický kabel. Nevýhodou je ale poměrně dost malé pokrytí. Naopak horší variantou, ale dost často používanou, je bezdrátové připojení. Pokud bychom ale hledali schopný a všeobecně nejpoužívanější pevný internet, tak je to rozhodně VDSL.

Jaké jsou zásadní výhody VDSL?

Pokrytí je výhodou, která se rozhodně dá brát jako ta největší. Ačkoliv se v některých ohledech jedná o poměrně dost složitou technologii připojení k internetu, tak je šíření VDSL dost jednoduché a levné. Důvodem je to, že se jedná o polovodičovou síť, která je založená na původní telefonické DSL lince.

Časem se vyvinulo o dost dokonalejší připojení k internetu ADSL, které už samo doneslo dobré hodnoty, ale asynchronní rychlost nahrávání a stahování dat. Následovalo potom už konečně přímo VDSL, které je dnes nejužívanější pevný internet s výbornými hodnotami.

Spousta cenových možností

Standardně je poskytovatelé nabízejí velké množství tarifů, na základě, kterých si můžete vybrat, jaké připojení k internetu bude pro vás to nejlepší. Jako nejmenší rychlosti se pro pevný internet už dneska uvádí minimálně vyšší desítky, ale spíše stovky megabitů. Ty vám stačí k tomu, abyste mohli pevný internet využívat ke všemu co běžně potřebujete. Pro náročné uživatele je navíc všeobecně rozšířená i možnost zprostředkování extrémně rychlého gigabitového připojení, které vám nabídne internet opravdu bez hranic.

 

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.