Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Hledáte nejrychlejší připojení k internetu? Poradíme vám!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Hledáte nejrychlejší připojení k internetu? Poradíme vám!
Hledáte nejrychlejší připojení k internetu? Poradíme vám!

Kdo by si nepřál mít doma to nejrychlejší připojení k internetu, které může mít. Nejrychlejší připojení přitom v dnešní době už většinou opravdu není přežitek. Zatím co dříve jsme si vystačili i s poměrně drobnými rychlostmi, tak současné požadavky moderních aplikací už dokáží nejrychlejší připojení pořádně prohnat.

Dvojnásob potom nejrychlejší připojení k internetu můžeme využít v případě, kdy je pro nás připojení také zdrojem práce, nebo kupříkladu velice rádi hrajeme počítačové online hry. Jaké nejrychlejší připojení k internetu ale můžete získat v České republice? O tom zjistíte více v rámci dnešního článku.

Gigabitový internet, který splní vaše požadavky

Nejrychlejší připojení, které můžeme v domácnostech většinou potkat, je jeden gigabit. Gigabitové připojení je už velice kvalitní rychlostí, která nám nebude v žádném případě dávat limity. A to jak v pracovník, tak i v soukromém nasazení, nebo při hraní online her.

Přitom nám připojení k internetu s touto rychlostí nabízí rovnou celá řada společností a také technologií. V případě VDSL je tato rychlost dostupná jen na některých místech, ale u připojení optickým kabelem platí, že nejrychlejší připojení s gigabitovou rychlostí můžou plošně využívat víceméně všichni.

Přichází už i mnohem vyšší rychlosti

V současnosti je sice gigabit nejlepší připojení k internetu, ale už pomalu přichází na český trh i větší rychlosti. Reálné rychlosti připojení pomocí nových 5G antén by mohlo dosahovat i reálné rychlosti dvou a více gigabitů, čímž by se nejrychlejší připojení u nás víceméně zdvojnásobilo. Přitom toto připojení k internetu již funguje v rámci experimentálního provozu kolem několika centrál O2, které jsou především v Praze. O jeho rozšíření se ale mluví již kolem nadcházejících dvou let.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.