Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Gigabit internet od O2, který vás rozhodně nenechá na pochybách!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Gigabit internet od O2, který vás rozhodně nenechá na pochybách!

Gigabit internet se nedávno objevil na trhu jako žhavá novinka. Opravdu rychlé a kvalitní připojení k internetu, které vám gigabit internet nabízí, vás dokáže uspokojit ve všech ohledech. Mimo samotné rychlosti gigabit internet disponuje i celou řadou dalších výhod.

O to zajímavější je, že je gigabit internet neustále vedený na původní DSL lince. Konkrétně na její modernější variance VDSL, která řeší spoustu technologických limitů, jenž původní ADSL mělo. Dnešní gigabit internet si představíme konkrétně od společnosti O2.

Vrcholná nabídka z tarifů modrého operátora

O2 nabízí velice kvalitní připojení k internetu už po dlouhou dobu. V minulém roce se modrý operátor rozhodl svoje nabídky upravit do celkem pětice různých tarifů, které jsou dynamicky odstupňovány jak v ohledu rychlosti připojení, tak i v ohledu výsledné ceny. Jednotlivé tarify připojení k internetu si přivlastnili drahé názvy bronzový, stříbrný, zlatý, platinový a diamantový. Právě gigabit internet je již zmíněný diamantový tarif.

Jaké podmínky O2 diamantový tarif nabízí?

Diamantový tarif od O2 nabídne neuvěřitelnou rychlost jednoho gigabitu. Gigabit internet nabídne gigabitovou rychlost stahování, přičemž rychlost nahrávání je krásných sto megabitů. Akční cena tarifu se pohybuje už od ceny 599 Kč. Standardní cena ale není nijak výrazně vyšší a rovněž se bude pohybovat v ceně pod tisíc korun.

Gigabit internet docení všichni uživatelé

Je naprosto jedno jestli jste aktivní hráči počítačových her, streamujete a pracujete online, nebo jen potřebujete rychlé připojení k internetu pro celou rodinu kdykoliv. Gigabit internet vás dokáže po všech ohledech uspokojit. Je dostatečně rychlý i pro desítku současně připojených zařízení a zároveň dokonale vystačí jak na sledování multimédií na maximálním rozlišení, tak i provoz internetové televize.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.