Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Exklusivní sportovní obsah, který vám dokáže nabídnout jen O2 televize!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Exklusivní sportovní obsah, který vám dokáže nabídnout jen O2 televize!
Exklusivní sportovní obsah, který vám dokáže nabídnout jen O2 televize!

O2 televize je nejpoužívanější službou svého druhu a celkově jednou z vůbec nejpoužívanějších služeb u nás. Je tomu tak díky poměrně velkému množství výhod, které vám dokáže nabídnout. Mezi nimi je také výběr kanálů a přenosů jako takový.

V tomto ohledu O2 televize využívá potenciál televize přes internet opravdu velkou měrou a na poli sportovních přenosů vám nabídne ten nejlepší dostupný výběr. Dnes se přitom podíváme na ty oblasti, kde O2 televize nabízí opravdu to nejlepší!

Samostatný tenisový kanál

Celkově se u nás na tenis v televizi podíváte jenom při vzácných příležitostech z turnajů a na reprezentační akce jako Fed Cup a Davis Cup. A to bez rozdílu toho, jestli užíváte digitálního vysílání nebo televize přes internet. Jenže O2 tento narativ změnilo a díky vlastnímu kanálu nabízí opravdu neuvěřitelné množství přenosů z největších světových turnajů. A to jak z mužského okruhu ATP, tak i z ženského WTA.

Hokejová i sportovní utkání

V rámci kolektivních mužských sportů dokáže televize přes internet od O2 nabídnout gigantické množství možností. Největší ligy, jako například Premier League, mají dokonce i svůj vlastní kanál. Vychutnávat si ale můžete atraktivní hokejová utkání. Mezi nimi najdete nejen to nejlepší z české extraligy, ale dokonce také přenosy z největší hokejové soutěže světa, NHL.

O2 televize a exklusivní fighting

V rámci bojových sportů je nutné říct, že O2 televize není jenom autorem přenosů, ale také jedním z hlavních pořadatelů a sponzorů. Není se tak divit, že jako jediná televize přes internet vám tak nabídne bezkonkurenční výběr přenosů z bojových sportů různých kategorií. Užívat si tak můžete dnes a denně samotné zápasy, exklusivní reportáže a mnohé další. Nejoblíbenější kategorií je bez jakýchkoliv debat samotný oktagon.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.