Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Datová SIM jako prostředek k neustálému přístupu k internetu podle vašich potřeb

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Datová SIM jako prostředek k neustálému přístupu k internetu podle vašich potřeb
Datová SIM jako prostředek k neustálému přístupu k internetu podle vašich potřeb

Datová SIM nám umožňuje připojení k internetu pomocí mobilních dat víceméně odkudkoliv, odkud to můžeme potřebovat. Zároveň je datový SIM výborná v tom, že ji mohou užívat víceméně všechna přenosná zařízení. Velká část z nich totiž má v rámci svojí výbavy slot, do kterého datová SIM lze vložit. U mobilů je to samozřejmě pochopitelný, ale jsou jim vybaveny i mnohé tablety a notebooky.

Mimo nich ale lze také mohou zařízení bet slotu využívat speciální moduly, do kterých lze datová SIM vložit a následně může bezdrátově i pomocí kabelu předávat připojení k internetu.

Nastavte si datový limit podle sebe

Hlavní výhodou je, že datová SIM jako taková není předem přednastavená na konkrétní datové limity a hodnoty. Aktivuje se dálkově podle toho, jaké hodnoty máte nastaveny u poskytovatele připojení. Limitovat se datová SIM v současnosti dá pomocí datového limitu, a dokonce i omezení rychlosti.

To se používá především v případě, kdy mohou uživatelé volit z několika variant tarifu, který v základě disponuje neomezenými daty. Příkladem může být poskytovatel T-mobile, který odlišuje jednotlivé neomezené tarify tím, že u nich odděluje maximální dosažitelnou rychlost.

Nedostatek dat nemusí být problém!

Může se ale stát, že vámi zvolený tarif nebude v konkrétním měsíci poskytovat dostatek dat. Typicky jde například o dovolené, kde data kvůli navigacím a hledání čerpáme mnohem více. V tom případě ale není žádný problém navýšit další data navíc. Někteří poskytovatelé i po vyčerpání drží připojení k internetu stále aktivní, jen s nižší rychlostí. Ve zbylých případech lze běžně jednoduše dokoupit další data jednorázovou platbou. U předplatitelů se navýšení strhává z kreditu, u tarifních zákazníků se pak navýšení projeví ve zúčtování za další období.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.