Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Co vám přináší televize přes internet? Aneb čtyři důvody, proč odejít od klasické satelitní televize

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Co vám přináší televize přes internet? Aneb čtyři důvody, proč odejít od klasické satelitní televize
Co vám přináší televize přes internet? Aneb čtyři důvody, proč odejít od klasické satelitní televize

Televize přes internet je technologií, která dokázala ve víceméně všech ohledech dávno překonat standardní satelitní televizi. I přesto je ale pro mnohé televize přes internet pouze velkou neznámou, nebo se obávají toho, že by televize přes internet neměla takovou kvalitu, na kterou jsou od satelitního vysílání zvyklí.

To je pochopitelně daleko od pravdy, protože vám zcela naopak dokáže televize přes internet nabídnout mnohdy mnohem lepší hodnoty a služby nežli satelitní televize. A celkem čtyři nejdůležitější důvody, proč přejít k internet TV, vám řekneme právě dnes!

Kdykoliv a odkudkoliv si přejete

Zásadní výhodou je, že je televize přes internet přístupná nejen v rámci televize, ale také v rámci jiných chytrých zařízení. Dá se víceméně říct, že cokoliv disponuje operačním systémem a připojením k internetu, tak může i plně využívat internet TV. Díky tomu tak můžete sledovat oblíbené pořady opravdu kdykoliv a odkudkoliv.

Využijte chytré aplikace

Abyste mohli plně využívat potenciál internetové televize na všech zařízeních, tak potřebujete chytrou aplikaci. Přitom standardně každý poskytovatel internet TV nabízí i svoji aplikaci, díky které je přístup k vysílání naprosto bezproblémový ze všech standardních zařízení.

Videotéky a paralelní vysílání

Součástí televize přes internet jsou standardně také videotéky, které vám umožní si kdykoliv prohlédnout i filmy nebo seriály, které zrovna nejsou na programu. Přitom ale můžete i pořady, které jste zmeškali, pustit od začátku i když zrovna běží v televizi díky schopnosti paralelního vysílání.

Není potřeba žádná zvláštní instalace

Poslední aspekt je spíše technický, ale přesto je to ohromná výhoda, kterou internet TV oproti konkurentům má. Zatím co satelitní televize potřebuje specifickou instalaci, i po které nemusí vše fungovat správně, tak v případě televize přes internet jednoduše stačí jedno nastavení a vše funguje jak má!

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.