Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Co přinese aplikace Android pro O2 TV?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Co přinese aplikace Android pro O2 TV?
Co přinese aplikace Android pro O2 TV?

Fanoušci O2 TV zpozorněte! Již od loňského roku je k dispozici šikovná aplikace, díky které si svoji televizi od operátora O2 můžete užít i v televizorech běžících na systému Android. Co vám tahle aplikace přinese?

O2 TV je dostupné v Android TV

S touto novinkou přišel modrý operátor již ke konci loňského roku. Stále se však najdou diváci, kteří nemají o její existenci tušení. A to je velká škoda, protože aplikace s sebou přináší nejednu výhodu. V rámci aplikace se můžete těšit na vše, na co jste běžně zvyklí u televize od O2. Samozřejmostí je naprosto stejné uživatelské rozhraní, což vám jistě usnadní přehled a také orientaci v aplikaci. Používat ji tam mohou pohodlně i starší diváci, aniž by se museli učit čemukoli novému.

Jakých televizorů se to týká?

Aplikaci si můžete stáhnout z Google Play stáhnout majitelé chytrých televizorů s operačním systémem Android TV 9.0 a vyšším. Konkrétně se týká o televize značky Sony, Philips a Panasonic. O2 tak reagovalo po spuštění aplikace pro chytré televizory značky LG a stávající aplikace pro Samsung TV.

Co je k tomu potřeba?

Na co se můžete těšit?

Pokud využíváte O2 TV, pak budete spokojeni, protože v aplikaci najdete vše, co běžně v televizi. Samozřejmostí je přetáčení pořadů, ať už dozadu nebo dopředu. Můžete se také v rámci programu vracet až o sedm dní nazpátek, což je bezesporu jedna z nejoblíbenějších funkcí internetové televize. Rodiče potěší, že zde najdou Dětský koutek, fanoušky programu National Geographic nadchne nová knihovna, která čítá více nežli 300 prémiových dokumentů. Nechybí tolik oblíbené HBO OD nebo služba O2 Plus.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.