Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Co jsou to balíčky programů k internet TV a jak fungují?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Co jsou to balíčky programů k internet TV a jak fungují?
Co jsou to balíčky programů k internet TV a jak fungují?

Balíčky programů jsou jednou z největších výhod užívání internetové televize, kterou si uživatelé dlouhodobě pochvalují. Při užívání jakékoliv internetové televize totiž nemusíte čerpat pouze ze základní tarifů o základní kapacitě programů, ale zároveň můžete užívat i balíčky programů.

Balíčky programů nám dávají možnosti, jak můžeme svojí internetovou televizi rozšířit podle toho, co nás doopravdy baví. Balíčky se navíc mohou řídit i podle zcela odlišných pravidel. Podle jiných, než využívá standardní internetová televize.

Rozšiřte si svoji televizi podle představ

Základní internetová televize vám může v rámci svých možností nabídnout vždycky určitý počet kanálů, které jsou ale složeny ze všeobecně známých položek. Najdete tady tak především veřejné kanály, co pro spoustu lidí nedokáží nabídnout dostatečné množství zábavy.

Přesně pro tyto chvíle slouží právě balíčky programů. Každý z balíčků je složený podle nějakého tématu, kterému se věnuje. Najdeme tak v nabídne sportovní balíčky, balíčky dokumentárních filmů a mnohé další. Díky tomu tak můžete opravdu platit jenom za to, čím vás bude opravdu internetová televize bavit.

Bez žádných dlouhodobých závazků

Jednou z nejlepších věcí, které vám dokáží balíčky programů nabídnout, je doba, po kterou je objednáváte. Jednotlivé balíčky totiž nemusíte dlouhodobě objednávat, jako je tomu u některých jiných multimediálních služeb. V tomto případě můžete opravdu využít například dovolené nebo svátků k tomu, že na daný měsíc připlatíte svoje oblíbené kanály. Díky tomu je internetová televize ještě mnohem variabilnější pro uživatele, přičemž ale dává i možnost ušetřit nemalé finance. Aktivace a deaktivace balíčků se provádí většinou jenom v online administraci, takže nemusíte ani nikam volat.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.