Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Co je to HD internet a kdo ho dokáže využít nejvíce?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Co je to HD internet a kdo ho dokáže využít nejvíce?
Co je to HD internet a kdo ho dokáže využít nejvíce?

Internetové připojení je jednou z technologií, která se nejrychleji rozvíjí. HD internet je jednou z těch, které jsou vytvořeny k tomu, aby mohly odrážet co nejlépe nároky klientů. Internet HD je tak přizpůsobený především tomu, co uživatelé připojení k internetu chtějí nejvíce – a to kvalitní zábavě.

Je to zajímavé, ale zábavné portály nebo aktivity zaberou většinou nejvíce z připojení. Internet HD je tak nejen kvalitním internetem. HD internet vám může garantovat, že si všechny běžné aktivity užijete bez zdržování nebo dlouhého načítání. Internet HD je navíc široce dostupný od mnoha společností a může si jej tak užít víceméně kdokoliv.

Jak vznikl název pro HD internet a co vlastně znamená?

Nejedná se o žádné náhodné pojmenování nového připojení k internetu. Internet HD má svůj význam především proto, že HD je identifikací kvalitních videí. V multimédiích HD znamená zkratku HIGH DEFINITION, což je v překladu přesně „vysoké rozlišení“.

Dnes už se jedná o standard, který na mnohá zařízení už není dostatečný, ale pro připojení k internetu se stále jedná o dostatečnou rychlost. Pokud bychom si chtěli HD převést do multimédií číselně, tak to znamená kratší stranu videa o rozlišení 1080p. S tímto ukazatelem se můžeme potkat kupříkladu na YouTube u výběru kvality videa.

Na co všechno spolehlivě internet HD postačí?

Určitě je dobrou otázkou, na co všechno postačí internet HD se svojí rychlostí. Internet HD je přizpůsobený tomu, aby dokázal pracovat se streamováním videa v reálném čase o rozlišení HD. To ale znamená, že má zároveň dostatečnou kapacitu kupříkladu pro hraní počítačových her, nebo další práce s multimédii, která nemusí být nutně videi. Internet HD je připojení k internetu, které mimo jiné nabízí v mnoha provedeních také technologie propojené knihovny multimédií, které rychlé načítání mohou ještě zdokonalit.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.