Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Co by měl splňovat internet pro hráče online her?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Co by měl splňovat internet pro hráče online her?
Co by měl splňovat internet pro hráče online her?

Internet pro hráče počítačových her je jednou z věcí, na kterou jsou kladeny opravdu vysoké nároky. Celkově je dnes spousta her přesunuta do online prostředí, což znamená že je internet pro hráče opravdu nepostradatelnou záležitostí. A to především v tom ohledu, že internet pro PC hráče všeobecně musí splňovat mnohem větší požadavky, než je tomu u užívání internetu pro mnohé jiné účely.

Díky tomu tak internet dokáže jen v některých případech splnit ty požadavky, které jsou naprosto zásadní. A jaké, že jsou ty nejdůležitější hodnoty připojení k internetu, které internet pro hráče musí splňovat? Na to se podíváme v dnešním článku!

Rychlost je rozhodně velice důležitá

Co se týče rychlosti připojení k internetu, tak tu nebudeme potřebovat ani tak moc při samotném hraní, jako spíše při jeho načítání. Většina online her totiž pravidelně vydává aktualizace prostředí a map, bez kterých se nedokážete ani připojit do hry. Proto je potřeba tyto aktualizace stahovat v dostatečné rychlosti. Některé hry navíc řeší načítání dat ze serveru, namísto načítání z místního úložiště.

Extrémně důležitou hodnotou je ping

Ping je všeobecně známou hodnotou, která je navíc měřená většinou testů. Pro internet pro počítačové hráče je ale opravdu tou nejzásadnější věcí, protože podle toho dokáže připojení k internetu komunikovat se serverem. Jednoduše jde o odezvu, kterou zaznamenává připojení při komunikaci se vzdálenými body na internetu.

Standardně se pohybuje v rámci desítek a stovek milisekund. Pro hraní počítačových her jsou ale jenom nízké řády desítek milisekund akceptovatelné. Pokud se vaše připojení k internetu pohybuje ve vyšších číslech, tak nebudete určitě mít dobrou herní zkušenost. Především bude problémem fakt, že vaše aktivity budou zaznamenávány pomaleji, než aktivity soupeřů.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.