Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Chcete špičkové připojení? Pak je optický kabel vaší volbou!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Chcete špičkové připojení? Pak je optický kabel vaší volbou!
Chcete špičkové připojení? Pak je optický kabel vaší volbou!

Optický kabel přinesl opravdu velké množství novinek do světa připojení k internetu. Optický kabel se stal médiem, které nám nabízí opravdu výborné vlastnosti, které se opírají o vysokou stabilitu připojení a zároveň také o vysokou přenosovou rychlost. Díky tomu je tak optický kabel tím médiem, které se dnes pro rozšiřování špičkového připojení používá bezkonkurenčně nejčastěji.

Jenže zároveň je optický kabel velice komplikovanou technologií, která oproti VDSL vyžaduje speciální přístup a zároveň je poměrně dost nákladná. To je rozhodně důvodem, proč je připojení k internetu přes optický kabel tím, které je poměrně málo dostupné napříč republikou. Pokud jej ale máte, tak rozhodně neváhejte přejít na tuto technologii.

Odlišná stabilita i rychlost připojení

Jak už ze samotného názvu této technologie vyplývá, tak určitě poznáte, že je optický kabel doopravdy speciálním médiem, které používá optického signálu namísto klasických polovodičových impulsů. To je možností, jak velice efektivně připojení k internetu distribuovat, aniž by přitom byla přímá závislost na okolních podmínkách.

Ve světle těchto výhod tak můžeme počítat s tím, že nám dokáže optický kabel nabídnout mnohem vyšší rychlost připojení k internetu a vedle toho také mnohem větší stabilitu. V obojím tak posouvá domácí připojení na jinou úroveň.

Cena je přitom téměř k nerozpoznání

Ačkoliv je nákladnost a rychlost šíření optické sítě nebo VDSL zcela rozdílná, tak to na svých vyúčtováních zpravidla zákazníci nikdy nepoznají. Díky tomu je tak připojení k internetu přes optický kabel buď za stejné, nebo velice srovnatelné ceny. Kdo by tak v moment, kdy má přes sebou téměř totožné náklady, nevyužil možnosti zakoupit mnohem stabilnější a rychlejší připojení, než je jeho starší konkurence.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.