Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Chcete mít neustále domov pod kontrolou? Pomoci vám mohou IP kamery!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Chcete mít neustále domov pod kontrolou? Pomoci vám mohou IP kamery!
Chcete mít neustále domov pod kontrolou? Pomoci vám mohou IP kamery!

Chytré domácnosti nám přinášejí opravdu velké množství různých výhod. Mezi těmi, které jsou ale opravdu největší, jsou možnosti dálkového zabezpečení domácnosti. Mezi nimi jsou přitom také IP kamery jako jeden z nejlepších prvků.

Samotné IP kamery jsou specifickým zařízením pro bezpečnostní účely, které dokázalo výhody klasické bezpečnostní kamery posunout na jinou úroveň. A právě v dnešním článku si je představíme podrobněji.

Jak vlastně fungují IP kamery?

Mezi klasickou a IP kamerou je vyloženě ten rozdíl, že její IP verze používá připojení k internetu, nebo minimálně lokální sítě, kde může ukládat záznamy. Můžete tak vlastnit jak zařízení pro ukládání záznamů na pevný disk, tak případně můžete i přistupovat ke kameře přes veřejnou IP adresu.

To má zásadní výhodu hlavně v tom smyslu, že tak můžete kdykoliv přistupovat ke kameře a vidět živý záznam. Postačí přitom základní mobilní internet, protože datové přenosy nejsou příliš náročné a současné 5G připojení navíc nabízí hodnoty rovné domácím tarifům.

Aplikace, které vám pomohou

Přitom všechnu komunikaci se samotnými kamerami a funkce, které IP kamery poskytují, vám mohou jednoduše zprostředkovat přímo aplikace výrobců kamer. Mezi výrobce, kteří jsou všeobecně považovány za nejlepší, patří kupříkladu firma HikVision.

Ta nabízí jak mobilní aplikace, díky kterým je možné přes mobilní internet okamžitě přistupovat ke kamerám, tak i webovou aplikaci či její desktopovou verzi. Mnohé kamery navíc lze velice jednoduše přes připojení k internetu i ovládat. Lze například aplikovat optický i digitální přiblížení. Některé druhy dražších kamer dokonce jsou vybaveny panoramatickou technologií. Pomocí jednoduchého šipkového ovládání tak můžete s kamerou i otáčet, díky čemuž tak lze zabrat opravdu široké prostředí.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.