Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Aplikace, které váš datový limit dokáží doslova zlikvidovat

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Aplikace, které váš datový limit dokáží doslova zlikvidovat
Aplikace, které váš datový limit dokáží doslova zlikvidovat

Žijeme v době, kdy se mnohé aplikace vyvíjejí trochu bezohledně k prostředkům, které mohou uživatelé mít. Například se zdaleka neřeší jejích optimalizace, ale také jejich datová náročnost. Datový limit je totiž dnes věcí, která může dosahovat velkých hodnot, nebo je dokonce zcela standardně i neomezený.

Proto i aplikace dost často datový limit vůbec nešetří, ale zcela naopak se ho snaží využít co nejvíce. Dnes se přitom podíváme na takové aplikace, které mohou být pro váš datový limit strašákem.

Datový limit a Instagram nejsou přátelé

Instagram je jednou z nejpoužívanějších aplikací současnosti. Samotná mobilní data ale během jeho užívání dostávají bez nadsázky pořádně na frak. Standardně se totiž můžeme dostat i na stovky megabitů za jedno delší prohlížení. Důvodem je, že se snaží nabídnout aplikace rychlost a komfort před načítáním obsahu.

Díky tomu tak sice mobilní internet trpí většími výdaji kapacity, ale nesetkáme se při stabilním připojení s čekáním na načtení dalšího obrázku nebo videa. To všechno díky dobré konverzi, kterou následuje již zmíněné před načítání.

Na první pohled nenápadné reklamy

Je standardem že hlavně většina her a volně dostupných aplikací žije čistě z reklam. Na první pohled vnímáme jenom to, že nás reklamy mohou obtěžovat. Pokud ale nemáte neomezený internet, tak se můžete dost jednoduše dostat do problémů s tím, aby vám vyšel datový tarif.

Většina reklam je sice optimalizována, takže sama o sobě nemá žádné velké rozměry. Ale i tak se můžeme setkat s případy, kdy zkrátka bylo tvůrcům jedno, kolik dat budou sledující stát. proto si dávejte na takové aplikace pozor. Sice každé video bude čerpat mobilní internet v rámci megabajtů, ale pokud sečteme počet zobrazení videí při delším hraní, tak se dostáváme do desítek a stovek.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.