Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

AI je velkou a rozsáhlou rodinou. Mnohé z jejích zástupců nám denně pomáhají

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / AI je velkou a rozsáhlou rodinou. Mnohé z jejích zástupců nám denně pomáhají
AI je velkou a rozsáhlou rodinou. Mnohé z jejích zástupců nám denně pomáhají

AI je neuvěřitelná rodina technologií, které se dostávají díky velkému postupu ve vývoji na úroveň, která leckoho překvapí, jiného fascinuje a někoho může i děsit. Ať už si to ale uvědomujeme nebo ne, tak AI rozhodně nevzniklo dnes a je tady s námi dlouhé roky.

Používáme ji v mnoha podobách dnes a denně. Pomáhá nám po cestě do práce, v práci samotné a také na jiných místech. A my se dnes podíváme na některé příklady, které opravdu všichni potkáváme.

Populární AI jazykové modely

Jednou z funkcí, které jsou pod drobnohledem, jsou jazykové modely. Největším zástupcem není nikdo jiný než ChatGPT. Jenže i ten je jen jediným zástupcem, a potkávat je můžeme velice často. Co například korektura psaní na telefonech či v emailech. Co automatické chatboty na uživatelské podpoře? To vše jsou skvělé jazykové modely, které vám nabídnou perfektní komunikaci.

Jednoúčelové embedded systémy

Pojem embedded systém je velice zajímavý a pro některé lidi je celoživotní vášní. Představte si situaci, kdy letíte letounem a najednou některý systém selže. Pokud by celý systém byl spojitý a řízený člověkem, nejspíše by to vyústilo v katastrofu. Ale díky AI embedded systémům, drobným jednoúčelovým systémům, co jsou nezávislé a soběstačné, nic takového nehrozí. To stejné máte při připojení k internetu v routeru, mobilním telefonu, vašem autě nebo i pračce!

AI založená na grafových operacích

Pokud někdo z vás studoval vysokoškolskou informatiku, tak s jistotou narazil na teorii grafů. Tu využívají vyspělé umělé inteligence k tomu, aby dokázala jednoduše pracovat se svými daty. Namátkově může jít o algoritmy nabízející vám reklamy nebo výsledky hledání při připojení k internetu. Stejně tak může jít o metodu sledování cest v navigacích, nebo o simulace a podpůrné systémy pro řízení silničního, železničního nebo leteckého provozu.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.