Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Jakou rychlost vám může garantovat bezdrátový internet na doma od mobilních operátorů?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Jakou rychlost vám může garantovat bezdrátový internet na doma od mobilních operátorů?

Bezdrátový internet na doma je v dnešní době už méně používanou technologií připojení k internetu. Mimo jiné je to dáno tím, že bezdrátový internet na doma má celou řadu technologických omezení, na základě kterých je bezdrátový internet na doma méně stabilní i pomalejší, než klasické připojení pomocí kabelu.

Jenže na rozdíl od pevného pozemního připojení je bezdrátový internet na doma přístupný v širokém okolí každého vysílače a díky tomu bezdrátový internet na doma mohou mít jako pevné domácí připojení i domácnosti či stavby, které by jinak neměli k dispozici žádný druh připojení kabelem.

Jaká je minimální rychlost, kterou bezdrátový internet na doma nabízí?

Připojení k internetu pomocí bezdrátové technologie je celkově pomalejší, než jinak standardně užívané pevné druhy připojení. Pochopitelně je tak nižší jak spodní tak i horní hranice rychlosti, kterou jsou operátoři schopni nabídnout.

Základní bezdrátový internet na doma se pohybuje v rychlostech od osmi až do dvaceti megabitů a při této základní rychlosti si operátoři řeknou od tři až čtyři stovky měsíčně. V ceně je pochopitelně i pronájem přijímače, který je instalovaný k vám a pomocí kterého bezdrátově přijímáte internetové připojení.

A jaké nejrychlejší připojení jsou operátoři schopni nabídnout?

Když se podíváme na opačnou stranu rozsahu, tak je to o poznání příjemnější. Po dvaceti megabitových sazbách můžete běžně získat také připojení v rychlosti okolo čtyřiceti až padesáti megabitů. Prémiový bezdrátový internet na doma od T-mobile potom proti svým konkurentům rozhodně vede a nabízí rovnou rychlost sto megabitů. Zde se již bavíme o připojení k internetu, které je naprosto dostačující pro veškeré užívání internetu jak pro zábavu, tak i pro práci a celou rodinu.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.