Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Kde pořídíte nejlevnější internet pro seniory? Poradíme vám!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Kde pořídíte nejlevnější internet pro seniory? Poradíme vám!
Kde pořídíte nejlevnější internet pro seniory? Poradíme vám!

Internet pro seniory je specifický tím, že na něj nejsou kladené příliš velké nároky. Zatím co internet pro běžné užívání většinou vyžaduje poměrně vysoké rychlosti, tak internet pro seniory naopak většinou bude v jednotkách a desítkách megabitů.

Jednou z věcí, kterou musí internet pro seniory rovněž splňovat, je jeho nízká cena a jednoduchá instalace. Dnes se tedy podíváme na to, kteří z operátorů vám nabídnou nejlepší internet nejen pro seniory, a na kolik vás takové připojení k internetu vyjde peněz.

Nejlevnější internet od společnosti T-mobile

Mezi základními tarify připojení k internetu vám nejspíš nejlepší cenu nabídne společnost T-mobile. Jejich základní internetové připojení s názvem Standard získáte již za 302 korun českých bez jakýchkoliv akcí. V akční ceně se tak určitě dostanete ještě na výrazně nižší cenu, než je v základním tarifu. Přitom získáte připojení k internetu, které disponuje rychlostí stahování dat dvaceti megabitů a pomalejších dvou megabitů u nahrávání.

Společnosti O2 a Vodafone jsou v těsném závěsu

V rámci dalších tarifů se můžete připravit na to, že získáte podobné hodnoty připojení k internetu, zatím co ceny budou jenom o něco málo vyšší. Tarify od společností O2 a Vodafone se pohybují v ceně mezi třemi a čtyřmi stovkami korun, přičemž není problém pravidelně narazit na promo akce, které slibují cenu internetu až o třicet procent nižší.

Internet pro seniory tak lze získat i velice levně. Jeho vysokou dostupnost garantuje především to, že je připojení k internetu v daných rychlostech běžně realizované za pomoci VDSL nebo ADSL připojení, které má nejvyšší pokrytí v České republice. Pro potřeby standardního prohlížení webových stránek a multimédií se navíc můžete spolehnout na to, že nebudou mít technologie založené na DSL připojení sebemenší problémy s rychlostí nebo kapacitou připojení jako takového.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.