Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

5G síť a důležité pravdy a lži, které o ní globálně kolují

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / 5G síť a důležité pravdy a lži, které o ní globálně kolují
5G síť a důležité pravdy a lži, které o ní globálně kolují

Člověka by nenapadlo, že zrovna 5G síť bude do budoucna jedním z největších rozporů. Po celém světě se nacházejí jak podpůrci 5G sítě, tak i její naprostí odpůrci. Vše je založeno na informacích, z nichž je opravdu jenom část pravda a především ti co 5G považují za zlo, se stali součástí matoucích kampaní.

V dnešním článku se tak podíváme na 5G z jiného pohledu, než byste u klasického technologického článku mohli čekat. Probereme si tak 5G síť z pohledu reálných zpráv, i těch největších mýtů.

Zdraví škodlivá 5G síť, je to opravdu tak?

A začneme tím nejlepším. A to tvrzením, že je síť 5G všeobecně škodlivá pro lidské zdraví. Začneme hezky postupně s tím, že je pro nás mobilní signál přístupný všude. A to není jediný druh signálu. Radiové signály, mobilní, telefonní, připojení k internetu a další zdroje signálů, nás zkrátka obklopují. Konkrétně 5G síť měla být údajně škodlivou proto, že má vyšší propustnost, než 4G síť. Její škodlivost je ale nikdy nepotvrzený mýtus a je nutné říct, že bez existence všudypřítomných signálů současná civilizace nemá šanci přežít.

Více, než dvojnásobná rychlost nežli 4G síť

Naopak pravdou je rychlost, kterou 5G síť dokáže svým klientům nabídnout. S novou sítí totiž můžete mobilní data přijímat s více, než dvojnásobnou rychlostí. S tím se změnil i fakt, že dříve byl problém vysoký ping, neboli odezva. Moderní připojení k internetu, pomocí technologie 5G je už plnohodnotným připojením bez limitů.

Užít si tak můžete prohlížení multimédií a živých dat v mnohem větším rozsahu a kvalitě, než tomu bylo dřív. 5G síť dokonce svým uživatelům jako připojení k internetu nabízí i speciální programovou vrstvu, která je vymezená pro remote controls. Neboli zařízení s dálkovým ovládáním, jako kupříkladu v chytrých domácnostech.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.